Camellia Pansionaat asub mugavalt keskkonnasõbralikus piirkonnas Kirde-Eestis Ida-Viru maakonnas Lüganuse vallas, 50 km kaugusel Kuremäe nunnakloostrist ja Püha allikast. 35 km kaugusel asub Soome laht, kus on rand, muul, Toila SPA sanatoorium ja park jalutuskäikudeks igal aastaajal, 20 km kaugusel Ontika pankrannikul asub Eesti kõige kõrgem kosk, Valaste juga. 10 km kaugusel asub järv, 6 km – Kiviõli seikluspark, 2 km – endise karjääri asukohas praegune veekanal, 750 m – Purtse jõgi. Pansionaadi kõrval asub bussipeatus – 500 m, apteek – 200 m ja postkontor – 50 m.

Three Generation Family Sitting On Sofa Together

Pansionaat asub ühekorruselises hubases hoones aiaga piiratud rohelises piirkonnas. Pansionaadile kuulub avar territoorium  – 7183 m2, valvega, hooldatud, lahtise ja kinnise terrassiga, jalutus- ja puhkealaga, ilusa pargi ja valgustatud alaga jalutuskäikudeks. Pargis on lehtlad, kus saab ennast õdusalt sisse seada ja iga ilmaga vaadet nautida, lisaks lamamistoolid neile, kes tahavad päikest võtta.

Ruumid on sisustatud kõrgeimale standardile vastavalt, võttes arvesse ealisi iseärasusi. Meil on olemas kõik vajalik eakate ja hooldamist vajavate inimeste eest hoolitsemiseks. Oleme püüdnud luua hubast, kodust õhkkonda ja korraldanud mugavad elamistingimused. Spetsiaalselt sisustatud numbritoad, kaasaegsed funktsionaalsed voodid, ratastoolid, käimisraamid ja kaldteed. Kogu mööbel ja sanitaartehnika on paigaldatud nii, et eakad ei tunneks vähimatki ebamugavust ja oleksid võimalikult iseseisvad. Heledad ja avarad toad on loodud selleks, et asukad tunneksid ennast nagu kodus.

Camellia Pansionaadi peamiseks eripäraks on kvaliteetne hooldustehnoloogia, mis sai võimalikuks tänu oskuslikule koolitatud personalile ja põhjalikult läbimõeldud hooldusjuhistele. Meie personal on 24 tundi ööpäevas valves ja alati valmis esimese kutsumise peale abi osutama. Omalt poolt püüame inspireerida eakaid elama täisvääruslikku elu isegi väga kõrges eas ning tuua nende ellu rõõmu ja rahu.

Camellia Pansionaadi koosseisu kuulub 41 töötajat: juhataja (1), teenindusjuhataja (1), sotsiaaltöötaja (3), meditsiiniõed (8), meditsiiniõed (dementsete inimeste hooldajad) (3), teenindav personal (16), huvijuhid (2), finantsdirektor (1), kokk (3), kokaabi (2), koristaja (1).

Hoolitseme selle eest, et eakad saaksid täisväärtuslikult ja kvaliteetselt toituda, arvestades nende terviseseisundit ja kõrgemas eas inimeste seedimissüsteemi eripärasid. Pansionaadi toitlustus põhineb arstide soovitustel. Toit valmib kohalikest, tervislikest ja värsketest toorainetest. Üksikasjad arutatakse eelnevalt läbi.

Erinevaid haigusi põdevatele inimestele on väga vajalik igakülgne sobiv hoolitsus ja tähelepanu. Pansionaat osutab kõiki erinevaid teenuseid. Meie spetsialistid aitavad mitte ainult hügieeni eest hoolt kanda ja õigeaegselt ravimeid võtta, vaid täita ka meditsiinilisi eesmärke.

Camellia Pansionaadis asub suur bassein ja jõusaal aktiivset eluviisi pooldajatele. Elanikud võivad lisaks kasutada juuksuri, massööri, maniküüri ja pediküüri lisateenuseid. Meie töös on tähtsal kohal ka puhkeaja korraldamine. See on tähtis, kuna just sõbralik suhtlemine soodustab vaimse tervise säilimist. Vabal ajal jalutavad inimesed mööda kaunilt kujundatud parki, tegelevad aiandusega, päevitavad lamamistoolidel, loevad, mängivad lauamänge, vaatavad televiisorit, lahendavad ristsõnu, laulavad karaoket ja lihtsalt heietavad elust. Pansionaadis on  internetiühendusega arvutisaal, konverentsisaal ning saal esinemiste ja erinevate ürituste läbiviimiseks.

Camellia Pansionaadi konkurentsieelised:

  1. Dementsete inimeste täishooldus;
  2. Avar aiaga piiratud ja valvega territoorium;
  3. Mugav asukoht;
  4. Erinevast klassist numbritoad;
  5. Bassein saunakompleksiga;
  6. Jõusaal.